|

Jaki dom opieki wybrać w Warszawie?

Wybór domu opieki nie jest prostą sprawą – przekazując swojego bliskiego musisz mieć pewność, że będzie miał najlepszą opiekę pod każdym względem. Zapewnienie mu jak najlepszych warunków to zapewne Twój priorytet. My myślimy podobnie i właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkowy Dom Opieki pod Warszawą. 

Na co zwracać uwagę przy wyborze domu opieki?

W tej kwestii liczy się kilka rzeczy, a mianowicie:

  • czystość pomieszczeń, ogólna higiena i zapach w ośrodku (warto sprawdzić pokoje i stołówkę), 
  • różnorodność potraw serwowanych każdego dnia – zapobiega to niedoborom i pomaga uzupełnić wszystkie potrzebne składniki odżywcze, 
  • atrakcyjność codziennych zajęć oraz to, czy są obowiązkowe (nie każdy zawsze ma ochotę w nich uczestniczyć),
  • możliwość rehabilitacji i regularnych spotkań z lekarzem, 
  • poziom zaangażowania i wykwalifikowania personelu. 

U nas możesz mieć pewność, że te odpowiedź na wszystkie punkty będzie dla Ciebie bardzo zadowalająca. Każdego dnia nasi specjaliści dają z siebie wszystko, by zapewnić najlepsze warunki naszym podopiecznym. 

Dom opieki pod Warszawą – dlaczego właśnie my?

Dom opieki pod Warszawą to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego bliskiego. To idealna lokalizacja zarówno na dojazd, jak i spędzanie wolnego czasu. Dlaczego? Z prostego powodu – dom znajduje się w otoczeniu łąk i lasów, dzięki czemu nasi podopieczni mają stały kontakt z naturą i możliwość przebywania wśród niej na co dzień. 

Oczywiście u nas nie chodzi tylko o przebywanie wśród natury. Nasi mieszkańcy mają również do dyspozycji bardzo doświadczony personel – lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, psychologów i opiekunki. Dzięki temu każdego dnia kontrolujemy stan zdrowia i samopoczucia każdego z podopiecznych.

Nasz dom opieki pod Warszawą oferuje też opcję rehabilitacji i masaży, dzięki którym problemy bólowe pacjentów znacznie się zmniejszają i mają możliwość na dłużej zachować sprawność. 

Żeby zachować przyjemny klimat, organizujemy imprezy okolicznościowe (wszystkie urodziny są hucznie obchodzone), towarzyskie, zabawy taneczne i nawet święta lub ogniska na świeżym powietrzu. To sprawia, że wszyscy nasi podopieczni dobrze się znają i spędzają miło czas w trakcie wspólnych aktywności. Dzięki temu czują przynależność do grupy, co jest bardzo ważne w podeszłym wieku. 

Nasz ośrodek wyposażony jest we wszelkie udogodnienia, jak podjazdy, niskie progi, maty antypoślizgowe, poręcze i windy oraz specjalistyczny sprzęt dla osób niepełnosprawnych. 

Przekazując nam swojego bliskiego masz pewność, że dostanie on najlepszą opiekę w przemiłym klimacie i towarzystwie.