Opinie Naszych pensjonariuszy

Opinia nr 1

“Mama poprzednio była w innym ośrodku i źle to wspominam. Obecnie jestem bardzo zadowolona –  pensjonariusze są zadbani, czyści, mają dobrą opiekę medyczną. W budynku też jest czyściutko, nie ma brzydkiego zapachu.
Nikt mi nie utrudnia kontaktów z Mamą, mogę Ją często odwiedzać.
Zawsze muszę się umówić na odwiedziny, ale to oczywiste.
Posiłki są bardzo smaczne i dostosowane dla starszych osób.
Uważam, że to jeden z najlepszych ośrodków tego typu.

Bardzo polecam.”

Iwona Strzelecka

Opinia nr 2

“Jesteśmy tutaj piąty raz i zawsze jesteśmy bardzo zadowolona z pobytu.  Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mojej koleżanki, Helenki, za doskonałą rehabilitację i opiekę. Ten dom wybrałyśmy na pobyt stały, gdy już będziemy bardziej niepełnosprawne.”

Alicja Petyniak  lat 87, Helena Śnieżek lat 91

Opinia nr 3

“W tym domu przebywa moja Mama, Krystyna,  od ok. 2 miesięcy. Uważam, że ten dom jest nieomal rodzinny.

Prowadzona jest tu rehabilitacja zarówno fizyczna jak i psychiczna. Mama uspołeczniła się a to stanowiło dotychczas duży problem po śmierci Jej męża. Każdy dom opieki powinien tak wyglądać.

Dziękuję”

Lidia Orłowska – Kowalska

Dom dla osób starszych

Opinia nr 4

“Dobra opieka medyczna, opiekunki miłe i grzeczne. Nawet sklepik przyjeżdża. Polecam ten ośrodek”

Andrzej Michalski lat 75

Opinia nr 5

Moja Mama przebywa w tym ośrodku 2,5 roku. Mieszka w komfortowych warunkach, w pięknym otoczonym ogromnym zachwycającym ogrodem z oczkami wodnymi. Wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny postawił moją Mamę na nogi. Najważniejsze jednak to personel – jest bardzo uprzejmy, oddany pensjonariuszom, profesjonalny, uśmiechnięty i wyrozumiały. Kreatywność personelu w organizowaniu wolnego czasu Seniorom jest niedościgniona. Ci ludzie to urodzeni opiekunowie kochający swoją pracę i swoich podopiecznych. Bardzo gorąco polecam. Nigdzie nie znajdziecie lepszego miejsca dla swoich ukochanych Rodziców.

Krystyna

Opinia nr 6

Teść znalazł tu znakomitą rehabilitację i troskliwą opiekę. Ma duży, dobrze doświetlony pokój, bardzo chwali posiłki. Jest wymagającym stołownikiem, tych posiłków baliśmy się najbardziej. Choruje na Alzhaimera w poprzednim domu dostawał jakieś leki przytępiające. Tu odżył. A my z nim. Polecam bardzo. Przed zmianą domu dzwoniliśmy chyba z 50 razy a panie cierpliwie wszystko tłumaczyły. Podziękowania dla całego personelu, szczególnie dla opiekunki pani Ewy.

Wanda K.

Opinia nr 7

Fantastyczne miejsce. Mamę przywieźliśmy pełną obaw i smutku, bo wiadomo, jak w Polsce podchodzi się do domów seniora. Mama była niesprawna, chodziła o balkoniku. Po miesiącu, nie dość, że śmigała tylko z laseczką, to nie miała wątpliwości, że chce tam zostać. Wspaniałe warunki dostosowane do potrzeb, cudowni i empatyczni ludzie, fachowcy, którzy tworzą piękny dom. Mama jest bezpieczna i zadowolona. Dziękuję.

Leon